Koppe Jiří Gustav (Praha 1870)
Kytice ve váze, signováno vpravo dole Koppe, olej/karton, 50 x 35 cn, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
05.03.2016 - 14:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 27.02. - 05.03.2016 |